Studio Detail Liberec

Derma gel

Cena na dotaz

Mycí dermatologické mýdlo

Přípravek je určen pro šetrné čištění všech druhů problematické pleti (aknetické, nadměrně se mastící). Má účinný pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvrobu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.

Popis produktu

Použití:

Ráno a večer naneste na navlhčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu, příp. i zad. Lehce rozmývejte a nechte chvilku působit. Opláchněte teplou vodou a pokožku osušte.

Dermatologické mýdlo DERMA s antibakteriálním a antiseptickým účinkem lze využít i k dezinfekci rukou. Má ochranný okyselující účinek na pokožku, pozitivně reguluje kožní ekosystém. Základ receptury tohoto produktu pochází z přípravku na mytí rukou lékařů před operací. Derma má lehký vysušující charakter. Doporučujeme po omytí rukou nanést zklidňující a antiseptický krém Manno.

Typickými projevy mastné pleti je nadměrné a nerovnoměrné vylučování kožního mazu, rozšířené, ucpané póry a tvorba komedonů. Postupně může tento problém způsobit vznik akné, které je velmi nepříjemným projevem na pokožce.

Charakteristika

Přípravek gelové konzistence představující dokonalé řešení péče o mastnou pokožku, nebo pokožku zatíženou různými formami akné. Vyznačuje se šetrným,  leč důkladným čistícím účinkem, lehce vysušuje pleť.

Aktivní složky:

Jemné mycí složky s dezinfekčním účinkem,
hydrolyzovaný kolagen – zdroj aminokyselin.

Účinky

Čistí, dezinfikuje a lehce vysouší velmi mastnou pleť. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje zánětlivým projevům na pokožce. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.

Profesionální péče

Nanášíme prsty na navlhčenou pokožku a lehkými tahy aplikujeme na obličej, krk i dekolt, v případě potřeby i na záda. Během aplikace můžeme pokožku ještě vlhčit. Mýdlo vytvoří jemnou pěnu. Je důležité, aby přípravek zůstal na pleti alespoň 1-3 minuty. Aktivní látky proniknou hluboko do pórů a pokožku hloubkově pročistí. Mýdlo DERMA odstraníme vodou a pleť dočistíme tonikem FIBRO nebo SEBO GER.

Domácí péče

Dermatologické mýdlo DERMA používáme při ranní i večerní péči o pleť. Naneseme na navlhčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu, v případě potřeby i na záda. Opláchneme vlažnou vodou a osušíme.

Chci objednat

6 + 11 =