Studio Detail Liberec

Sebo Ger

Cena na dotaz

Čisticí, zklidňující tonikum pro citlivou pleť

Jemná tonizační voda je určená k ošetření mastné pleti nebo pleti s komedony, rozšířenými póry, aknetickými projevy. Neobsahuje alkohol, nevyvolává nadměrné odmaštění kůže. Přináší pokožce příjemné uvolnění a osvěžení, má protizánětlivé účinky. Použití tonika Sebo Ger doporučujeme také na citlivou a podrážděnou pleť k jejímu zklidnění a vyvážení.

Popis produktu

Použití:

Zvlhčete tonikem kosmetický tampon a setřete pokožku dekoltu, krku a obličeje. Nechte dobře vstřebat.

Charakteristika:

Tonizační voda určená k ošetření mastné pleti, nebo pleti s komedony, rozšířenými póry, nebo pleti s aknetickými projevy. Neobsahuje alkohol, nevyvolává nadměrné odmaštění kůže. Přináší pokožce příjemné uvolnění a osvěžení, má protizánětlivé účinky. Používá se místo také na citlivou a podrážděnou pleť.

Aktivní složky:
Výtažek z lopuchu (přírodní antibiotikum, pročišťující a antifurunkulózní účinek),
výtažek z Potočnice lékařské (reguluje tvorbu kožního mazu),
výtažek z myrhy (protizánětlivý účinek),
výtažek z Tymiánu obecného (hojivé a dezinfekční účinky),
výtažek ze slézu a jitrocele (hojivé účinky).

Účinky:

SEBO GER má ozdravující účinek, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Podporuje přirozené funkce pleti.

Profesionální péče:

Používáme k dočištění pleti po aplikaci mléka GLYCO nebo mýdla DERMA. Naneseme na kosmetický tampon a lehkými tahy odstraníme zbývající nečistoty z pokožky. Malé množství tonika SEBO GER můžeme vklepat ještě do pokožky a necháme vstřebat. Podpoříme tak svěžest pokožky.

Domácí péče:

Tonikum SEBO GER používáme při ranní péči o pleť i večerním čištění pokožky. Aplikujeme na pleť po umytí mýdlem DERMA nebo pleťovým mlékem GLYCO. Naneseme na tampónky a lehkými tahy odstraníme uvolněné nečistoty.

Chci objednat

10 + 8 =