Studio Detail Liberec

Fibro

Cena na dotaz

Stimulační revitalizační tonikum pro stárnoucí pleť

Dokonalý doplněk čisticího mléka Glyco. Bohatý komplex bylinných výtažků z lipového květu, heřmánku, ženšenu, vilínu a okurky zabezpečí odstranění posledních pozůstatků make-upu a nečistot. Tonikum upravuje pH pokožky, lehce prokrvuje, přináší pleti regeneraci, vitalitu a svěžest.

Použití: zvlhčete tonikem kosmetický tampon a otřete celý obličej. Použití čisticího mléka Glyco a tonika Fibro patří k základním krokům při čištění a odličování.

Popis produktu

Charakteristika:

Stimulační tonizační voda. Neobsahuje alkohol. Používá se v závěru odlíčení k dočištění a stimulaci pleti, nebo jen k osvěžení pokožky během dne. Je vhodné pro všechny typy pleti a přináší pokožce báječný pocit svěžesti. POZOR: neaplikujeme na problematickou pokožku se zánětlivými projevy. Při práci s problematickou pletí nahradíme tonik FIBRO přípravkem SEBO GER.

Aktivní složky:

Lipový květ – odkrvuje, změkčuje, zjemňuje,
heřmánek – zklidňuje, protizánětlivé účinky,
ženšen – posiluje, dezinfikuje, regeneruje kožní tkáně,
vilín – zjemňuje, osvěžuje citlivou pleť,
okurka – zjemňuje, osvěžuje citlivou pokožku,
aminokyseliny – regulují pH pokožky.

Účinky:

Pleťové tonikum FIBRO má čisticí, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit.

Profesionální péče:

Tonikum FIBRO naneseme na kosmetický tampon a lehkými tahy odstraníme zbytky nečistot z pleti. Pak vklepeme prsty ještě malé množství tonika do pokožky a necháme vstřebat. Pokožka bude jasnější a jemnější.

Domácí péče:

Tonikum FIBRO se používá po aplikaci mléka GLYCO k dočištění a tonizaci pleti při ranní i večerní péči o pokožku. Díky lehké hyperémii (prokrvení) připravuje kůži na přijetí dalších aktivních přípravků. Poznámka: Použití tonika FIBRO úzce souvisí s mlékem GLYCO. Oba přípravky se podílí na obnově fyziologických a funkčních vlastností pleti. Proto je důležité používat při čištění pokožky oba výrobky.

Chci objednat

3 + 6 =